Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zagrowluj mi, babciu!

2018-01-19

dzien babci i dziadka

 

Uważaj się za Księcia Ciemności i każ nazywać Belialem, ale weź Ty szanuj swoich dziadków. Skoro wyrosłeś na takie ucieleśnienie zajebistości, to pomyśl tylko, ile oni muszą mieć w sobie mroku, który Tobie przekazali w gratisie. Bądź im za to wdzięczny, no!

Ciężkie brzmienia

Może Twój dziadek nie wygląda jak Odyn. Może Twoja babcia jest zdecydowanie zbyt miła i najchętniej zrobiłaby na drutach świąteczny sweter dla Cthulhu. Może sprawiają wrażenie spokojnych staruszków, ale nie daj się zwieść - pod tymi poczciwymi uśmiechami kryją się serca bijące w rockowym rytmie!

Społeczeństwo chce Ci wcisnąć, że jedyną muzyką dla seniorów jest ta w wykonaniu Krawczyka, czy tam inne pitu pitu. Ale Ty już wiesz co zrobić, nie? Kup swoim dziadkom płyty z prawdziwą muzyką! Zacznij od czegoś tradycyjnego, ale jednocześnie uderzającego z grubej rury - od samych legend rocka, jak na przykład ryczących Zeppelinów albo Rolling Stonesów.

Po byku

Widziałeś kiedyś młodego harleyowca? Pewnie tak, ale to nie zmienia faktu, że najczęściej na tych potężnych maszynach wymiatają brodacze o grzywach siwych włosów. Ale nie każdy senior może sobie pozwolić na zakup tak kosztowej bestii. Oczywiście, jak najbardziej polecamy kupienie takiej dla swojego jeszcze sprawnego dziadka lub babci. Jednak równie dobrą alternatywą jest zorganizowanie dla nich przejażdżki na kultowym Harleyu.

Zobaczenie na żywo zespołu, który nadal po tylu latach budzi w nich ogień swoimi gitarowymi solówkami, również jest marzeniem, które Ty możesz spełnić.

A wiesz co jest niezbędne na każdym rockowym koncercie i na każdej przejażdżce motocyklem? Czarna, pachnąca, nabijana ćwiekami SKÓRA. Kurtka motocyklowa to kolejny genialny pomysł na prezent. Dorzuć jeszcze trochę pieszczoch i rockowych koszulek. Nie ma za co.kurtki motocyklowe
Kurtka motocyklowa LUCKY 13 BOOZE, BIKES AND BROADS 


pieszczocha rockowa
Pieszczocha ROCK DADDY OSTRE STOŻKI DWA RZĘDY

koszulka rockowa
Koszulka rockowa krótki rękaw CHOPPERS DIVISION ŚWIAT MOTOCYKLISTÓW LADY

Syropki

Tak, wiemy - jeśli chcesz zadbać o babcię i dziadka, to kup im syropek na serce. Kuźwa świetny prezent, każdy chce dostać lek przypominający mu o starości.
Doktor metalRoute zaś poleca winka, naleweczki i miodki pitne. Idealne do wspólnego obalenia przez kochanego wnusia i jego dziadków.

pixelpixel