Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurtki rockowe męskie

62

Przebijasz się przez tłum ludzi - myślisz, szarzy zmęczeni i niczym nie wyróżniający się. Nagle widzisz CZŁOWIEKA, gościa z klimatu, ma na plecach wyczesaną kurtkę z pazurem, kurtkę rockową, która jednoznacznie określa i wyróżnia go z tłumu. Nie jest to klasyka, ramoneska, czy papa ale czysta alternatywa, która nie pozostawia złudzeń kto ją nosi i co go kręci. I nic dodać nic ująć - to jest czysta rockowa magia tego ciucha.

Markowe kurtki rockowe dla facetów - skóra, skóra, skóra!

W sklepie rockowym metalRoute nie znosimy szarości, dlatego znajdziesz u nas kurtki, które jednoznacznie same siebie określają, ale określą i Ciebie. Są to kurtki w których można zakochać się od pierwszego strzału.

Nasza propozycja dla Ciebie to odważne kurtki podążające za modą rockową męską, ale również za modą motocyklową. Sprowadziliśmy je dla Ciebie - wysokogatunkowe oryginalne i markowe kurtki od wyselekcjonowanych producentów mody alternatywnej. A co do nich? (Oprócz motocykla oczywiście)

Mroczne koszulki metalowe oraz ciepłe bluzy rockowe męskie - i jesteś gość!

Takie są u nas! A jeżeli szukasz taniego badziewia, szmateksu, sorry to nie ten adres!  Sprawdź sam i przekonaj się, że w metalRoute nie ma przypadkowych ubrań!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Bluzy
Rodzaj Kurtki
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel