Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulki metalowe męskie

604

Nasz sklep rockowy metalRoute wkrótce stanie się Twoim ulubionym miejscem z modą rockową męską i akcesoriami. Mamy koszulki metalowe jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Najbardziej oryginalne, wyczesane i alternatywne grafiki w metalowym klimacie, które bez ściemy możesz dumnie nosić na piersi czy plecach.

A jeśli słuchasz metalu, ale w czarnym Ci gorąco... mamy dla Ciebie białe koszulki metalowe idealne na lato i wszystkie te momenty, kiedy przygrzewa słońce.

Znajdzie się też coś szarego, zielonego czy w wersji multi-kolor. Do wyboru masz koszulki metalowe z długim i krótkim rękawem, bokserki i bezrękawniki. Idealne też pod nasze bluzy rockowe męskie. Część z krojów uniseks sprawdzi się też na kobietach, zwłaszcza, że mają nadruki, które na pewno się im spodobają. Do tego spodnie rockowe męskie i czad!

Koszulki metalowe z zespołami metalowymi i nie tylko!

U nas znajdziesz marki takie jak: mroczne i w klimatach fantasy Alchemy Gothic, motocyklowe i w stylu rockabilly Black Heart, komiksowe i nie tylko nadruki od Darkside, amerykańską markę Felon, ostro narysowane koszulki od Hyraw, czy nawiązującą do internetowych memów firmę Killstar.

Niezależnie od tego, co Cię kręci najbardziej, my najprawdopodobniej już to mamy. A jeśli nie, odezwij się, daj znać czego szukasz, a zobaczymy co da się zrobić i być może już wkrótce wybrany przez Ciebie nadruk na koszulki metalowe pojawi się w ofercie.

Mega trwałe koszulki zespołów metalowych

Nasze koszulki metalowe i inne wyróżnia: 100% najlepszych materiałów o konkretnej gramaturze, wysoka jakość nadruków, odporność na pranie (krew, pot, łzy i spaliny też).

Sprawdź sam i przekonaj się, że w metalRoute nie ma przypadkowych ubrań!

P.S.Chyba znasz już odpowiedź na pytanie, kto ma najbardziej wypasiony sklep rockowy w Internecie?!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Bluzy
Bandany i Chusty
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel