Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oparcia motocyklowe dla pasażera

125

Czasem w życiu motocyklisty pojawia się ta wyjątkowa osoba, która dostępuje zaszczytu dołączenia na wspólną przejażdżkę i właśnie wtedy przydaje się mieć oparcie pasażera motocykla. No bo chyba nie chcesz zostać uznany za złego gospodarza, co?

A dla pasażera mamy oparcia motocyklowe

Jeśli lubisz towarzystwo w podróży, to zadbaj o komfort swojego pasażera. Niech się motocyklowy świeżak boi pędu powietrza i ryczenia mechanicznych koni, ale niech przynajmniej będzie mu wygodnie! Jednak Ty się nie bój, bo oparcie pasażera motocykla ani odrobinę nie ujmie urody Twojej cudownej maszynie. Tak jak inne chromowane akcesoria motocyklowe dostępne w sklepie metalRoute, tak i te elementy przyszły do nas prosto z kuźni Hondy, Kawasaki, Suzuki, Yamahy i Triumph'a. A to oznacza, że Twój pasażer będzie mógł się rozsiąść jak na ulubionym fotelu, zaś Twoje oczy będą cieszyły lśniące chromy idealnie komponujące się z charakterem motocykla.

OSTRZEŻENIE: towarzyszowi podróży może tak się spodobać oparcie, że nie będzie chciał zsiąść! Kupuj tylko na własne ryzyko w sklepie metalRoute!

Poleca

Marka
BMW
Indian
Honda
Kawasaki
Suzuki
Triumph
Yamaha
Akcesoria Chromowane
Oparcia Motocyklowe
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel