Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kaski motocyklowe

209

Marzeniem każdego z nas jest zapukanie do piekielnych bram, ale Rogaty Pan sobie jeszcze nie życzy odwiedzin i wszystkim poskromicielom mechanicznym bestii nakazuje nosić kaski motocyklowe. Nie chcemy tu słyszeć żadnych zawodzeń, jak to kaski orzeszki wam przyklepią grzywy, że ciuchy motocyklowe nie będą się z tym komponowały, i że w ogóle LIPA i HEREZJA PANIE. Kurde, chyba nie myśleliście, że będzie wam kazał nosić na głowach jakieś plastikowe gówna, co? Trochę wiary w Księcia Ciemności. I w metalRoute też.

Kaski motocyklowe orzeszki i nie tylko

Popatrzcie na to w ten sposób: nasze kaski motocyklowe są tym samym dla waszych łbów, co zajebiście wygodne kanapy dla waszych pośladów. Decydując się na prezentowane w naszym sklepie kaski motocyklowe klasyczne rezygnujecie z wbijania głów w puszki i inne narzędzia tortur, a wybieracie luksusowe hacjendy udekorowane przez projektantów siedzących w bikerowo-rockowo-zajebistych klimatach. A czy wspominaliśmy o tym, że podszewki wyściełające nasze kaski orzeszki są tak nie-wy-ob-ra-żal-nie miękkie i przyjemne, że można w nich kurde spać? Sprawdzone.

Z dodatkowych spraw, to każdy kask motocyklowy klasyczny jest wyposażony w uchwyt na gogle motocyklowe, żebyście mogli dopełniać swoje stylówy i takimi całkiem oryginalnymi akcesoriami. A jeśli jeszcze dorzucicie sobie do koszyków damskie kurtki motocyklowe lub te w wariancie męskim, to już w ogóle nie będzie ustawieni na stylowe wojaże w każdą pogodę!
Takie cuda tylko ze sklepem metalRoute!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Kasku
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel