Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Informacje o sklepieFrajdejka i Piątek – to my jesteśmy metalRoute - ciężkie brzmienie i droga to nasze dwie pasje. Stawiamy na autentyczność i indywidualizm. Ty też bądź sobą i pokaż kim jesteś.Co burzy Twoją krew w żyłach i sprawia, że masz banana na twarzy? Dzidowanie na motocyklu? Koncert po którym nawet na drugi dzień dzwoni Ci w uszach?

Sklep z modą rockową i ciuchami motocyklowymi metalRoute to Twoje miejsce.

Moda motocyklowa i rockowa podkreślająca Twoją osobowość i Twój styl, jednoznacznie identyfikująca Ciebie.Znajdziesz u nas oryginalne koszulki metalowe, bluzy rockowe i kurtki, ciuchy motocyklowe i biżuterię, oraz akcesoria motocyklowe wielu znanych i sprawdzonych marek oraz takich, których do tej pory nie ma nikt inny w Polsce jak: RUSTY PISTONS, BLACK HEART, OUTLAW THREADZ, FELON, VIXXSIN, czy HYRAW. Pokochasz je tak jak i my. Sprowadziliśmy i przetestowaliśmy je na sobie więc masz gwarancję jakości i niepowtarzalności.


Moda motocyklowa i rockowa często przenikają i uzupełniają się dlatego łączymy oba te klimaty.
Stawiamy na najwyższy standard w każdym wymiarze – jakości ciuchów, obsługi i kontaktu. Nie znajdziesz u nas ściemy i chały.


Pamiętaj, że jesteśmy dla Ciebie, jeśli czegoś w metalRoute brakuje – daj znać zobaczymy co da się zrobić.


Będziemy stale rozszerzać naszą ofertę, więc im szybciej podpowiesz czego jeszcze potrzebujesz, tym szybciej to od nas dostaniesz.
Zapraszamy na zakupy, nie zawiedziesz się, zostań stałym klientem – dostaniesz jeszcze więcej.


Do zobaczenia na trasie, na zlocie, czy na koncercie.

metalRoute

Nasz Diabełek - Kawasaki VN 2000 Vulcan Diablo
pixelpixel