Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

NUCLEAR BLAST

32

Nuclear Blast

Niemiecka firma Nuclear Blast jest od wielu już lat uznaną i przodującą na rynku muzycznym firmą specjalizującą się w merch'u kapel rockowych i metalowych.
Nuclear Blast podobnie jak w merch'u jest również uznaną marką na rynku wydawniczym i fonograficznym, wydając i promując muzykę cięższego brzmienia na każdym nośniku muzycznym, kręcąc materiały filmowe i teledyski.

Koszulki Nuclear Blast z merchem

Znani są też z promocji muzycznych w internecie, także z prowadzenia autorskich wydawnictw oraz artykułów muzycznych i tematycznych również w wersji papierowej.
Nuclear Blast od lat z wielkim powodzeniem znajduje dla siebie miejsce na ciasnym amerykańskim rynku muzycznym promując również tam muzę nurtu rockowego i metalowego.
Współpracują z kapelami każdego formatu - dają szansę początkującym, ale przede wszystkim z gigantami. Wystarczy wymienić dla przykładu: Metallica, AC/DC, Slayer, Iron Maiden, Judas Priest, Sodom, Marduk, Motörhead, Blind Guardian, Hammerfall, Nightwish, Kataklysm, Avantasia, Dimmu Borgir, Sabaton, Immortal, Edguy, Anthrax, Rhapsody Of Fire, Exodus, Overkill i wiele, wiele innych.

Nuclear Blast współpracuje z kapelami, a my - Twój sklep rockowy metalRoute - specjalnie dla Ciebie rozpoczęliśmy współpracę z Nuclear Blast, więc sięgnij po ofertę spod znaku zielonej eksplozji, to gwarancja jakości potwierdzona na całym świecie.
Zaglądaj do nas regularnie i przygotuj się na kolejne fale uderzeniowe od Nuclear Blast. 

Gwarantujemy, że produkty z wizerunkiem Twoich ukochanych kapel wgniotą Cię w przysłowiowy fotel!

Poleca

Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Koszulki
Bandany i Chusty
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel