Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Brandit - kurtki, spodnie, spodenki

21

BRANDIT

Eksportowa i uznana już w całej Europie niemiecka, wywodząca się z Kolonii, marka BRANDIT, wysoko stawia poprzeczkę wyznaczając standardy sobie i innym na rynku. Pochodzenie marki gwarantuje nam niemiecką jakość ciuchów i perfekcję ich wykonania.

Popularne kurtki Brandit

Sam BRANDIT mówi o sobie: "Nasza filozofia to funkcjonalność, komfort, ochrona i indywidualizm." Dlatego stylistyka ciuchów BRANDIT stawia na wzory codzienne, miejskie i militarne. Kieruje je do ludzi młodych, dynamicznych zwracających uwagę na trwałość, funkcjonalność i wygodę ciuchów. Marka wpisuje się w modę i indywidualny, także rockowy, styl. Aż ciężko uwierzyć, że można tyle pomieścić w jednym ciuchu.
Stylistyka military i vintage wyśmienicie uzupełnia każdą stylówkę, a przede wszystkim modę rockowa i motocyklową - czaicie to na pewno ;) bo nie znamy gościa czy laski co nie wbije się z przyjemnością w klasyczne krótkie czy długie M65tki.

W metalRoute postanowiliśmy zadbać także o DÓŁ Waszej stylówy, no i nie mieliśmy w zasadzie innego wyjścia, jak dogadać się z niemieckim BRANDITEM i prosto z Kolonii dostarczać Wam perełki które wychodzą z ich szwalni. Ciuch od Brandit sprawdza się w nawet najtrudniejszych warunkach. U nas w rockowym sklepie nie ma prostszych warunków aby go mieć. "JUST CLICK"!

Poleca

Płeć
Rozmiary
Rodzaj Kurtki
Rodzaj Spodni
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel