Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ciuchy motocyklowe - odzież damska i męska

1664

Ciuchy motocyklowe i moda motocyklowa w sklepie rockowym metalRoute

Listonosz przynosi paczkę, rozrywasz ją bo nie grzeszysz cierpliwością i patrzysz – a tam ciuchy motocyklowe. Myślisz sobie: „no tak, pijany byłem, do internetów wszedłem”. Życie. Ale tym razem nie zamówiłeś zestawu beretów dla swojego kota, ani zasłony prysznicowej z Hasselhoffem. Tym razem Twój wybór padł na najzajebistsze ubrania motocyklowe prosto z czarnej ( a jakże! ) jamy magazynów metalRoute. Ostrożnie, jak nieśmiała dziewica dotykasz tego arcydzieła mody motocyklowej i WOAH - nagle Twoje życie nabiera barwy!

Ciuchy motocyklowe w najlepszym wydaniu

Smoła zaczyna spływać ze ścian i kapać z sufitu. Wygolenia na głowie zarastają falami długich kłaków, a policzki pokrywają się ostrym zarostem mogącym odpalać zapałki! Patrzysz do szafy i nawet jednej łezki nie uronisz za garniaczkami, bo oto na ich miejscu powyrastały koszulki motocyklowespodnie motocyklowe, czyli ciuchy motocyklowe we wszystkich odcieniach czerni! Martwisz się brakiem ryczącej bestii na kołach, ale czy zaglądałeś do garażu? Twój punciak zmienił się w ryczącego choppera! Tyle cudownego zła, a to wszystko dzięki ubraniom  motocyklowym od metalRoute!

Nie ma już odwrotu. Mroczne przekleństwo przesiąknęło do krwi i jedyne o czym teraz myślisz, to żeby kupić WIĘCEJ ciuchów motocyklowych. Potrzebne Ci będą nowe buty motocyklowe, ale przecież jedna para to o pięć za mało! A skoro człowiek od polskiej pogody tak spektakularnie ssie, to i w kurtki motocyklowe powinieneś się uzbroić i gogle motocyklowe!

To na co jeszcze czekasz? Rozszerzaj szeroko portfel przed sklepem metalRoute i zamawiaj ciuchy motocyklowe!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Bluzy
Rodzaj Koszuli
Rodzaj Kurtki
Rodzaj Kamizelki
Rodzaj Spodni
Rodzaj Buta
Rodzaj Biżuterii
Rodzaj Rękawiczek
Bandany i Chusty
Bransolety i Opaski
Rodzaj Paska
Rodzaj Torebki
Rodzaj Kasku
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel