Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bagażniki Harley Davidson

79

Jeżeli jedyne czego brakuje w Twoim motocyklu to bagażnik, dobrze trafiłeś. W stajni metalRoute znajdziesz idealne bagażniki Harley Davidson. Przydadzą się na niejednego tripa za miasto. Na nich zamontujesz obszerne sakwy lub dodatkowy kufer. Mamy modele klasyczne, idealne dla bikera w średnim wieku z lekkim, piwnym brzuszkiem i brodą do pasa. Dostępne są też u nas bagażniki Harley Davidson w bardziej nowoczesnym, młodzieżowym stylu. Oferujemy odjechane, chromowane wersje, które biją po oczach srebrnym kolorem, ale też modele czarne i mroczne. Mamy te nieco bardziej opływowe, jak i zaostrzone.

Na pewno dobierzesz ten, który idealnie uzupełni Twojego Harleya Davidsona. Dzięki naszym bagażnikom unikniesz zarysowania motocykla… co jest przecież najgorszą rzeczą, jaka może się wydarzyć w życiu bikera. A jeżeli martwisz się, że montaż naszych bagażników będzie bardzo skomplikowana, to uspokajamy. Wystarczą do tego trzy-cztery śruby, które wkręca się w specjalnie do tego przygotowane miejsca w tylnej części motocykla. Ogarniesz to bez problemu. Nawet jeżeli nie wiesz czym jest śrubokręt krzyżakowy, a do roboty masz dwie lewe ręce :)

Wszystkie prezentowane bagażniki Harley Davidson są mocne i wytrzymałe. Wykonano je tak, by wytrwały śniegi, mrozy, upały i inne wyzwania, z którymi będziesz się mierzyć na trasie. Nasze bagażniki Harley Davidson pasują też do każdego modelu tej marki. Stuninguj swoją maszynę i uzupełnij ją o odjechane akcesoria Harley Davidson ze stajni metalRoute.

Poleca

Marka
BMW
Harley Davidson
Indian
Honda
Kawasaki
Suzuki
Triumph
Yamaha
Akcesoria Chromowane
Inne Akcesoria
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel