Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Portfele rockowe i motocyklowe

39

Jest taka definicja portfela - podręczne miejsce przechowywania banknotów i monet (współcześnie także dokumentów i kart płatniczych), wykonany ze skóry czy innego podobnego materiału lub z tkaniny - i świetnie.

Każdy z Was ma taki czy inny portfel, ale czy każdy z Was zdaje sobie sprawę, że to, jaki portfel wyciągniecie dużo o Was mówi? I nie chodzi o to ile w nim siana. ;-)

Jaki portfel męski wybrać?

W sklepie rockowym metalRoute dajemy Ci portfele, które spójnie okraszą Twój styl. Nieodłączne w modzie rockowej czaszki czy krzyże maltańskie w modzie motocyklowej są u nas w przeróżnych kombinacjach, zdobiąc te kieszonkowe gadżety rockowe. Bez znaczenia czy portfel ma być dla kobitki czy dla faceta, każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie model.

Mamy też takie portfele, których nie trzeba wyciągać z kieszeni żeby nadawały szyku Twojemu image :) Łańcuchy z ogniwami różnych rozmiarów i w rożnych stylach czy rockowe breloki (co powiesz na ten wyglądający jak prawdziwy łańcuch motocyklowy? ), zawadiacko wyglądają przy skórzanych czy jeansowych spodniach. Alternatywne dodatki to nie ściema, to obowiązkowy element stroju metala czy bikera! Przewietrz swój portfel, kup portfel! A gdzie go schowasz? Kieszeń, rockowe torebki i plecaki.

Poleca

Marka
Płeć
Rodzaj Portfela
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel