Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszule motocyklowe męskie i damskie

68

Nie mówimy, że kamizelki motocyklowe nie są eleganckie, ale na pewne okazje warto mieć w zapasie także koszule motocyklowe. Jakie to okazje, które nawet na najbardziej zatwardziałym bikerze mogą wymusić ściągnięcie zaufanej skóry? Może na przykład jedno z tych nudnych wesel pozbawionych rockowego klimatu ( jaki w ogóle w tym sens?! ), randka z dystyngowaną wampirzycą, albo coś tak trywialnego jak rozmowa o pracę na recepcji piekła. Co, koszula motocyklowa brzmi prozaicznie? W metalRoute nie znamy takiego słowa.

Koszula na motocykl i na co dzień!

Dostępne u nas koszule motocyklowe nie mają niczego wspólnego z tymi białymi fatałaszkami, do których pasują tylko krawaty, biurko w korpo i kula u nogi. My mam dla was prawdziwe cacka stylistyczne, zakorzenione wzornictwem w nurcie muzycznym i motocyklowym. Istne małe dzieła sztuki od mistrzów mody alternatywnej. Wbrew pozorom te ciuchy motocyklowe są tak odjechanymi tworami, że właściwie szkoda czekać z ich założeniem na jakieś nudne okazje. Bo moda ze sklepu metalRoute nigdy nie jest nudna! Zatem następnym razem mając do wyboru koszulki motocyklowe z nadrukiem i nasze koszule na motocykl, odważcie się zarzucić na grzbiety te drugie cudeńka. Gwarantujemy całkiem nowe doświadczenia.

Kupcie koszulę na motocykl, załóżcie, wystawcie kołnierzyki nad kamizelki i pokażcie światu, że w każdej sytuacji jesteście czcicielami rockowej mody. Przejażdżka za miasto, wesele, koncert, zakupy czy obieranie buraków – ze sklepem metalRoute będziecie gotowi na wszystko!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Koszuli
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel