Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Altercore - buty damskie

144

Glany i buty rockowe ALTERCORE

ALTERCORE – my w metalRoute czytamy to jako korzenie, źródło, sens alternaty, sens bycia alternatywnym i nonkonformistycznym, sens życia „inaczej” jak to sobie przyjął ogół.
Dlatego markę, która stoi za hasłem ALTERCORE traktujemy jako swego rodzaju prekursora oryginalnego stylu, za którą stoją lata kreowania i wytwarzania małych dzieł sztuki jakimi są ich produkcji: glany, buty rockowe czy punkowe, creepersy oraz trampole.

Buty Altercore: glany i kozaki

A wiecie co jeszcze jest zajebiste w ALTERCORE?!? Zajebiste jest to, że jest to nasza mega rodzima marka. Prosto z Polski! Znana bardzo dobrze i uznana zarówno w Polsce jak i w krajach Unii europejskiej.

Korzenie marki i stylistka butów tkwią w rockowym buncie i kulturze punk a w samym ALTERCORE mówią o sobie, że wolność i niezależność mają we krwi i przekazują ją przez buty i produkty swoim klientom.
Zbuntowane buty od ALTERCORE są proste, pozbawione zbędnych ozdobników i przez co klasycznie piękne i pięknie wyrażające bunt i niepokorny styl życia. Ich właściciel zawsze podąża swoją drogą, bo kocha niezależność i indywidualność. Nie idzie na łatwiznę i dąży do upatrzonego celu. Nigdy się nie poddaje. Kocha wolności i dobrą muzę.

A jak droga, to ROUTE, jak ciężkie brzmienie to METAL. Rebus sam się układa.
Jesteście tacy jak my, jak ALTERCORE, więc mamy tą markę specjalnie dla Was, pamiętajcie, że w metalRoute nie ma przypadkowych ciuchów. \m/ ale to już wiecie :D

Poleca

Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel