Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Iron Maiden Merch

24


IRON MAIDEN to kapela heavy metalowa, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Ci co słuchają Justina Biebera, też ich raczej ogarniają. A jeśli tutaj trafiłeś, to zapewne masz mega dobre powody do tego, żeby nosić ich logo na własnej piersi, albo założyć na szyję bandanę rockową z którąś z ich grafik. Na wielu naszych ubraniach znajdziesz ‘firmową’ maskotkę zespołu, EDDIEGO, twarz, a właściwie maskę, z której na koncertach wydobywała się krew, dym i kto widział life to wie co jeszcze ;-).

Mało kto jednak wie, że jego pierwotną nazwą było zwykłe The Head, której zniekształcenie przez wschodniolondyński akcent doprowadziło do wersji Ead i wreszcie – Eddie. I tak lepiej, nie?

Merch Iron Maiden

Nie będziemy jednak zasypywać Cię historyjkami na temat Żelaznej Dziewicy, bo znasz je pewnie lepiej niż my w sklepie rockowym metalRoute. Podpowiemy tylko – jeśli chcesz ubierać się w ich merch, rób to wyłącznie u nas. Tutaj znajdziesz ciuchy rockowe z pewnego światowego źródła i kopalni merchu, najlepszej, sprawdzonej przez nas jakości. Ręczymy głową!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Koszulki
Bandany i Chusty
Kolor
Przedziały cenowe
pixelpixel