Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Disturbed Merch

1

DISTURBED niedawno obchodził dwudziestolecie swojego istnienia i aktywnej działalności na scenie metalowej. Ten amerykański zespół, który nie daje się w oczywisty sposób wcisnąć w żadną klasyfikację gatunków ( zbyt melodyjny na heavy metal, zbyt krzykliwy na nu metal), ma w Polsce setki fanów. Jeśli też do nich należysz i utożsamiasz się z twórczością tych czterech gości z Chicago, w sklepie rockowym metalRoute mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Najwyższej jakości koszulki metalowe od światowych gigantów i producentów merchu z grafikami nawiązującymi lub bezpośrednio z okładek płyt Disturbed. Znajdziesz też na nich słynne logo kapeli, które splata w sobie kilka różnych emblematów – żydowską gwiazdę Dawida, chrześcijański krzyż, islamski księżyc i wikkańską gwiazdę, które razem mają symbolizować jedność.

Przekonaj się o wysokiej jakości nadruku na naszych koszulkach metalowych, ich wiernie oddanych kolorach i detalach, sprawdź też na własnej skórze materiał, z jakiego są wykonane, a potem... wróć i wbijaj po kolejne. \m/

Poleca

Płeć
Rozmiary
pixelpixel