Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty metalowe męskie

339

Ty też tak masz, że jak trafisz i drogą kupna już w końcu nabędziesz konkret laczki, lub takie na które polowałeś od nie wiedzieć jak zamierzchłej historii, to mógłbyś ich nie ściągać i popylać w nich cały czas i cały rok?

Buty metalowe idealne na koncert, zimę, lato i motocykl

Nie no kładzenie się w nich do koja to już bardziej jak fundamentalizm lub wyjątkowo źle pojęty konserwatyzm ;) ale fakt my też tak mamy i potwierdzamy, są buty w których popi…la się cały rok.
Zima, lato, słota, knajpa, koncert i magiczny wir pogo, zlot dwóch kółek, kolejka po lody włoskie czy po paru browarach do toi toi’a. Tylko wtedy podwiń spodnie rockowe męskie, bo będzie słabo...
Buty rockowe i buty metalowe mają to do siebie, że „wchodzą” do wszystkiego i wszędzie. Fakt inne też tak mogą mieć, ale nie znajdziesz tu klapek japonek czy sandałek, które, CIZAS, pasują cudnie nawet do białych skarpetek ;)
U nas tylko czysta rockowa klasyka, lub wariacja na temat i alternatywa. Zresztą... sprawdź sam i przekonaj się, że w metalRoute nie ma przypadkowej mody rockowej męskiej!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel