Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Białe glany

9

Glany to obuwie ponadczasowe, którego nie musimy Ci chyba szczególnie reklamować? Jeśli sympatyzujesz z subkulturą metali, punków czy gotów, z pewnością masz w swojej szafce na obuwie przynajmniej jedną parę tych jedynych w swoim rodzaju butów.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi wyjątkowe białe glany, które przypadną do gustu miłośnikom nieoczywistych rozwiązań kolorystycznych. Buty w kolorze białym z kontrastowymi, czarnymi sznurowadłami z pewnością nadadzą oryginalności każdej stylizacji. Białe glany są często wybierane przez wszystkich tych, którzy pragną wyglądać modnie, gdyż od kilku sezonów widoczne są w projektach największych kreatorów mody. Można je łączyć nie tylko z typowym rockowym czy metalowym lookiem, ale również ze zwiewną sukienką czy inną mniej oczywistą stylizacją.

W stajni metalRoute znajdziesz między innymi białe glany marki Steel ze skóry naturalnej bydlęcej licowanej. Glany w tym kolorze dostępne są w wielu wariantach: od krótkich, 3-dziurkowych modeli, poprzez buty średniej długości (6-dziurkowe, 8-dziurkowe) aż po wysokie, 15-dziurkowe egzemplarze. Proponujemy zarówno jednokolorowe glany w kolorze białym, jak i oryginalne modele czarno-białe.

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
Kolor
Przedziały cenowe
pixelpixel