Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biżuteria motocyklowa

333

Mrok mrokiem, czerń czernią, ale lśniąca biżuteria motocyklowa też stanowi ważny element bikerowej wyprawki. Niech tylko będzie jasne, że jak piszemy „biżuteria motocyklowa” to nie mamy na myśli jakichś – szybkie zerknięcie do internetów – czarmsów w kształcie oczojebnych misiów i serduszek.

Biżuteria motocyklowa: sygnety, bransoletki, kolczyki

Ani my w sklepie metalRoute nie znamy się na subtelności, ani tym bardziej uwielbiani przez nas projektanci, więc spodziewajcie się zobaczyć biżuterię dla motocyklistów z prawdziwym kopem. Takim z glana! Nasza biżuteria motocyklowa to najlepszej jakości produkty dla fanów tego fearsome look, którzy nie boją się eksperymentować ze swoim wyglądem. Znajdziecie u nas sygnety idealne do założenia sobie własnych rodów herbu Czachy, ale też pierścienie z różnokolorowymi kryształami, którym tym bardziej dodacie charakteru, jeśli zaczniecie im dopisywać tajemnicze pochodzenie i właściwości. Mamy bransoletki motocyklowe wykonanej z konkretnej skóry, która sama w sobie stanowi genialną ozdobę, ale mamy ją też łączoną z błyszczącymi klamrami i jakże praktycznymi ćwiekami. Lubimy się chwalić tym, że nie sprzedajemy przypadkowych ubrań, dlatego wszystkie nasze ciuchy motocyklowe będą tworzyły genialne stylówy z bransoletkami motocyklowymi. Rękawiczki bez palców podkreślą urok pozytywnie szkaradnych sygnetów, a koszulki motocyklowe zyskają na towarzystwie samego zła zwisającego z szyi.

Jesteśmy kuźwa jak puzzle, wszystkie nasze produkty tworzą zajebisty obrazek. Biżuteria motocyklowa i 6666 elementów, takie rzeczy tylko w metalRoute!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Biżuterii
Bransolety i Opaski
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel