Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Damskie kurtki motocyklowe i męskie

140

„Za zimno na motocykl” - jeśli chociaż raz w życiu zdarzyło wam się wypowiedzieć te okrutne słowa, to MUSICIE obczaić nasze damskie kurtki motocyklowe i męskie kurtki motocyklowe!

Damskie kurtki motocyklowe

Dla motocyklistek mamy damskie kurtki motocyklowe – chronią, zajebiście wyglądają i podkreślają kształty. Czego chcieć więcej od porządnego wdzianka? Byłoby miło, gdyby komponowały się z nimi ulubione buty motocyklowe, a w razie mrozów także bluzy motocyklowe. Bez tego ani rusz, zawsze musi być stylowo i z ostrym smakiem! Ważne też jest, żeby całkiem odjechany wygląd szedł w parze z jakością wykonania, ale o to nie musicie się martwić z metalRoute. Nasze oryginalne i markowe damskie kurtki motocyklowe spełniają wszystkie kryteria jakości. Wszystkie przeszły ścisłą selekcję. Nie mamy zamiaru wciskać wam taniego badziewia.

Męskie kurtki motocyklowe

Zaś nasze kurtki dla motocyklistów chronią, zajebiście wyglądają i podkreślają kształty. Zaraz co?! Dzwonić na policję, sklep metalRoute kopiuje własne teksty! Ej, jeśli jakiś soczyście umięśniony biker pragnie podkreślić sobie bicepsa czarną skórą, to kim jesteśmy, żeby mu tego zabronić?! Wręcz zachęcamy do prężenia się w naszych kurtkach dla motocyklistów! Zresztą nie tylko w nich, przecież w sklepie metalRoute mamy najróżniejsze ciuchy motocyklowe pozwalające eksponować i zachwycać męskim ciałem.

Ej, Ty! Tak, Ty! Czy wiesz, że gdybyś przestał czytać i po prostu kupił kurtkę dla motocyklistów, to już dawno byłbyś w trasie ze swoją chromowaną kochanką? Nie każ jej czekać! Dopasuj się do niej z ubraniami sklepu metalRoute!

Damskie kurtki motocyklowe i męskie - skórzane oraz tekstylne!

Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na jedną z naszych odjechanych kurteczek (bo wiadomo – wszystkie są najzajebistsze z najzajebistych), przygotowaliśmy mały skrócik. Generalnie masz dwie opcje. Opcja nr 1 to kurtka na motocykl skórzana. Prawdziwy klasyk – mocna, wytrzymała i dodająca charakteru. W niej będziesz wyglądał… lub wyglądała… na rasowego motocyklistę, nawet jeżeli w pobliżu nie będzie Twojej chromowanej kochanki. Genialnie wyglądają wersje klasyczne, a także przecierane, sugerujące, że już długie lata spędziłeś (lub spędziłaś) w trasie – nawet jeżeli motocykl masz od wczoraj. Opcja nr 2 to z kolei kurtka na motocykl tekstylna – trochę tańsza, a do tego występuje też w wersji moro albo z czarnymi jak Twoje serce napisami i mega wielką czachą na plecach. Tak samo jak skóra ochroni Cię przed wiatrem, a na metalowo-motocyklowych zjazdach będzie wyglądała sztosowo i wiosną i jesienią, a nawet latem. Twoje damskie kurtki motocyklowe i męskie czekają na pierwsze nabicie kilometrów na liczniku – tylko w metalRoute!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Kurtki
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel