Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DYNOJET

94

Zostań prawdziwym demonem prędkości! Jeśli kochasz swoją chromowaną panienkę i ujeżdżanie dzikich koni mechanicznych, sprawdź jakie akcesoria oferuje Ci amerykańska marka Dynojet, która powstała z myślą o niedoścignionych bikerach – takich jak Ty! A zatem nie bój się przekraczać granic! Doktor metalRoute ma na swoim koncie już wielu zadowolonych motocyklowych freaków! Dołącz do nich i Ty!

Jakie akcesoria Dynojet możesz przechwycić w metalRoute?

W stajni metalRoute czekają na Ciebie same bikerowe perełki. Nowiutkie, pachnące i gotowe do tego, abyś wziął je w swoje ręce... Akcesoria Dynojet do motocykli to przede wszystkim sterowniki wtrysku paliwa dedykowane do takich marek, jak: Harley Davidson, Indian czy Honda. Do zastosowania w różnych silnikach. Nie wiesz, który wybrać? Wbijaj do nas! Chętnie pomożemy Ci w wyborze idealnego modelu, dzięki któremu zoptymalizujesz swój motocykl pod kątem prędkości, oszczędności paliwa lub mocy.

Postaw na renomowaną markę Dynojet i popraw osiągi swojej metalowej bestii za każdym razem, gdy ją dosiadasz! Czekamy na Ciebie!

Poleca

Harley Davidson
Indian
Honda
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel