Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rockowe sukienki

106

Rock’n'Roll to klimat, gdzie można wszystko i bez ograniczneń. Dlatego tak wielu ludzi uwielbia rockową stylówę w muzie, życiu no i w modzie. Moda damska rockowa w pierwszym skojarzeniu to ciężkie buty rockowe, zapewne glany, skórzana kurtka – ramoneska i czarne, proste spodnie. Hmm niby się zgadza, ale stereotypy, jak to zwykle z nimi jest, nie opisują tej „prawdziwej” prawdy.

Rockowa sukienka w dowolnej czerni tylko dla Ciebie!

Każdy z Was ma teraz przed oczami nie jeden przykład rockowych ciuchów, które nie koniecznie wpisują się w przedstawiony wyżej look. My też ich mamy sporo, takie pomysły na niestereotypowe ciuchy rockowe.

Trafiamy w sendo, GIT przykładem są sukienki czy spódnice tak lubiane przez facetów, mimo, a może właśnie dlatego, że ich nie noszą ;) Ale laski, które noszą sukienki potwierdzą, że czują się w nich cool.

Dobrze spasowana i dobrana sukienka czy spódnica w dodatku w oryginalnym stylu, może tylko podkreślić Wasze walory – figurę, nogi.. i cała resztę też. Wyobraź sobie do spódnicy jeszcze rockowe gorsety gotyckie. Czarna magia!

Sklep rockowy ma za zadanie pokazać Wam różne opcje, czasami też takie, których w pierwszej chwili nie w ogóle bierzecie pod uwagę.

Dlatego rockowe Panie i Panowie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą metalRoute w jakże seksownym i miłym dziale SUKIENKI I SPÓDNICE ROCKOWE.

Stale uzupełniamy i wzbogacamy ofertę, bo lubimy.. fajowe dziewczyny, fajnie ubrane :D

I pssst. W sekrecie powiemy Wam, że dużo z tych sukienek można na luzie nosić do spodni :P jeśli już się chcecie bardzo przy spodniach upierać!

Poleca

Marka
Rozmiary
Rodzaj Sukienki
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel