Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

RAZAMATAZ

147

RAZAMATAZ licencjonowany MERCH

RAZAMATAZ Licensed & Promotional Merchandise

Świat metalRoute znów się powiększył, tym razem dołączył do niego RAZAMATAZ z pochodzącymi prosto z wysp brytyjskich, LICENCJONOWANYMI i oryginalnymi produktami MERCHU muzycznego. I to nie wystylizowanego Justina Biebera, czy innej rożowo-cukierkowej Barbie, a konkretnego ciężkiego brzmienia - tego, co nie od dziś, wspólnie kochamy \m/

Gadżety i ciuchy od Razamataz

Firma RAZAMATAZ jako niekwestionowany król brytyjskiego merchu działa w branży już od 1978 roku - to będzie prawie 40 lat.
A od przeszło 30 lat realizuje i dystrybuuje merch muzyczny największych ikon hard rocka i metalu, wspierając swoimi produktami setki tras koncertowych oraz promocję płyt i wydawnictw muzycznych.

Najwyższa jakość licencjonowanego merchu spod szyldu RAZAMATAZ - gwarantowana! Profil i jakość RAZAMATAZ doceniła nawet Królowa Wiktoria przyznając im nagrodę "The Queen’s Award for Export Achievement". GOD SAVE THE QEEN!
Kamizelki rockowe, bluzy metalowe i koszulki rockowe, produkty i gadżety muzyczne, to tylko cześć ich Rock ‘n’ Roll'owego asortymentu.
Tu nie ma ściemy. Wszystkie produkty, w tym nadruki, hafty i naszycia są dziełem RAZAMATAZ (tylko brytyjsko-europejskie rączki biorą udział w produkcji). RAZAMATAZ eksportuje na cały świat od USA i Kanady po Australię. Dumnie stwierdzamy, że teraz zawitał też do Polski, do Was i do sklepu rockowego metalRoute.

It is final countdown 10, 9, .........1 - RAZAMATAZ!

Poleca

Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Kamizelki
Rodzaj Biżuterii
Rodzaj Rękawiczek
Rodzaj Czapki
Bandany i Chusty
Bransolety i Opaski
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel