Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Promocja

183

Ze sklepem rockowym i motocyklowym metalRoute nie potrzebujesz księżyca w pełni, żeby zmienić się w bestię - każda nasza promocja obudzi w Tobie drapieżnika. Drapieżnika czyhającego na okazje i przeceny!

Wyobraź sobie taką sytuację: umawiasz się z ziomeczkami na koncert jedynej słusznej kapeli grająco ciężko, otwierasz szafę, a tam pusto. Nie ma zajebistości. Są obowiązkowe jeansy, koszulki ze śmiesznymi napisami, gdzieś na dole pośmierdują znoszone trampki. No żałość straszna. Szukasz, panikujesz, rytuały odprawiasz. Ale spoko, z nami nie musisz sprzedawać duszy żadnemu demonowi w zamian za klimatyczne rockowe ciuchy. Przecież nie puścimy Cię tak do ludzi.

Wypowiedz słowo mocy „PROMOCJA” i wybieraj spośród naszych czarnoczarnych towarów. Nie każdy się od razu rodzi w glanach i ćwiekach, ale z nami możesz stać się w końcu wymarzoną istotą mroku! I to po za pół darmochę!

Wskakuj w koszulkę metalową z rozwrzeszczaną czachą, a na nogi wsadź glany podbijane gwoździami! I pamiętaj naszą złotą zasadę - metalu nigdy za mało! Uzbrój się ze sklepem metalRoute!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Bluzy
Rodzaj Kurtki
Rodzaj Spodni
Rodzaj Biżuterii
Bandany i Chusty
Rodzaj Buta
Rodzaj Portfela
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel