Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty rockowe na obcasie, platformie, grubej podeszwie

452

Mama z babcią zawsze wpajały Ci do główki, że małe jest piękne? Hell Yeah! I pełna zgoda. Nie będziemy i nie chcemy dyskutować z dorobkiem poprzednich pokoleń \m/

Tym bardziej jak spojrzysz na niektóre małe, drobne a za to z jakim pazurem i wykopem buty rockowe dla laseczek wśród naszej mody damskiej rockowej.

Ale prawdziwe buty rockowe, to te większe, znacznie większe i cięższe, często ociekające odpowiednio ważącymi metalowymi zdobieniami i wykończeniami.

Buty rockowe, buty alternatywne - nazywaj je jak chcesz, ale bierz!

Jakie by nie były buty rockowe, te mają to do siebie, że pasują do wszystkiego. Z sukienkami rockowymi tworzą połączenie seksapilu oraz drapieżnego stylu. Zaś ze spodniami metalowymi damskimi będą idealną stylówą na co dzień.

Wyobraź sobie pannę młodą w krótkiej białej sukience i z długimi piętnastkami i nie koniecznie zawiązanymi do końca, czarnymi glanami na pęcinkach?

Pasi, nie? Pewnie, że pasi. To jest piękno mody rockowej i alternatywnej. Ta pasuje wszędzie. My to wiemy i Ty to wiesz, dlatego chyba nie dziwi Cię to, że w metalRoute nie ma przypadkowych ubrań!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
Rodzaj Biżuterii
Rodzaj Plecaka
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel