Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty New Rock i ciuchy

253

buty New Rock

NEW ROCK to bezdyskusyjny światowy lider i kreator mody rockowej i metalowej. NEW ROCK to hiszpańskie pochodzenie za którym stoi 90 lat tradycji i doświadczeń. NEW ROCK to moc, oryginalność, wypisz wymaluj czysta zajebistość! Patrzysz – buty NEW ROCK i nagle robi Ci się miękko w kolanach, mokro w gaciach.

Najwyższa światowa jakość NEW ROCK, ale co i mega ważne niepowtarzalny, często futurystyczny i nie do podrobienia styl i design, podbiły serca "zwykłych" ludzi kochających rocka, metal, punka czy alternatywę. Buty NEW ROCK nie tylko są kochane przez Kowalskiego, ale również wdarły się w serca największych gwiazd sceny naszej jedynej słusznej muzyki o ostrym brzmieniu. Jeśli nie masz ich talentu, to przynajmniej możesz wyglądać jak oni!

Buty New Rock męskie i damskie

Prawda jest taka, że możesz wyjść z domu ubrany wyłącznie w buty NEW ROCK, a i tak to one będą zwracały na siebie największą uwagę. Miej sobie duży biust, seksowne ciało wampirzycy, tors wikinga, czy tam potężne wyposażenie w piwnicy - to wszystko ZBLEDNIE przy unikalności butów NEW ROCK. Widać je już z daleka, ledwo przekroczysz próg i już przyciągasz nimi zazdrosne spojrzenia pełne pożądania i zawiści. Między innymi dlatego buty NEW ROCK są najlepszym wyborem dla rock-metalowych indywidualistów. Marka i metka NEW ROCK to gwarancja najwyższej jakości wykonania, użytych materiałów oraz komponentów, jest to gwarancja stylu.

Elvis Presley w kawałku "Jailhouse Rock" śpiewał LET'S ROCK, a metalRoute mówi Wam LET'S NEW ROCK!!! \m/

Poleca

Płeć
Rozmiary
Rodzaj Kurtki
Rodzaj Kamizelki
Rodzaj Buta
Rodzaj Biżuterii
Rodzaj Paska
Kolor
Przedziały cenowe
pixelpixel