Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pieszczochy skórzane i karwasze z ćwiekami

4

Wyobraź sobie, podchodzi do Ciebie jakiś koleś i wali pytanie o 5 najbardziej charakterystycznych atrybutów prawdziwego rockera czy też bikera, atrybutów mody rockowej lub mody alternatywnej. Widzisz to?

I co, długo nie musisz się wytężać aby wymienić ten jeden z najważniejszych – pieszczocha! Nie?

Skórzane pieszczochy dla prawdziwych metali!

W sklepie rockowym metalRoute mamy dokładnie tak samo i wymieniamy pieszczochę w pierwszej piątce, o ile nie na pudle gadżetów rockowych!

Bo pieszczocha to nie tylko skórzany pas ozdobiony lub nie, wieloma rzędami metalowych kolców, stożków czy piramid, to też nie jakaś tam skórzana opaska przepikowana rzemieniami, skórzanymi pasami czy klamrami.

Pieszczocha to mit, to kultowy gadżet rockowy dla prawdziwych twardzieli i twardzielek dla ludzi słuchających jedynej słusznej muzy punk rocka, metalu czy rocka.

To biżuteria rockowa i motocyklowa dla bikerów, którzy wiedzą jak się konkretnie dziduje, ale i jak się na moto powinno eksponować.

Dobra, a co do pieszczoch dobrać? Ofkors - rockowe bandanyopaski na rękę i obroże na szyję. Wiadomka.

I zapomnij tu o wszelkich parcianych - śmarcianych imitacjach i podróbach- to musi być skóra! W sklepie motocyklowym metalRoute nie ma ściemy, tylko markowe i tylko skórzane! U nas znajdziesz coś na zlot, na koncert, na imieniny u cioci jak i na pasterkę. Nie pieść się, kup pieszczochę! U nas!

Poleca

Marka
Płeć
Pokaż tylko
pixelpixel