Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łańcuchy do spodni i breloki

73

Łańcuch do spodni to łańcuch do spodni, podobnie jak przypinany do szlufki brelok do kluczy. O czym tu q…a pisać? Jeżeli macie taki feeling – to macie rację.

Łańcuchy lepiej sobie zwyczajnie obczaić u nas na stronie i zdecydować, który z nich przytroczyć do portfela, który do kluczy, a który nonszalancko ma sobie luźno dyndać przy sztanach w czasie łażenia po zlocie, czy koncercie.

Rockowe breloki do kluczy, portfeli i plecaków

Podobnie z brelokiem do kluczy. Obczaj w naszym sklepie motocyklowym czy wolisz taki z krzyżem, czy z czachą, skórzany czy „kombinowany” i zagraj z nami w kosza. \m/

Na pewno nie zlewaj tego gadżetu rockowego, bo co by NIE gadać to, te świecidełka doskonale prezentują się w zestawieniu z koszulkami metalowymi i rockowymi, z kurtkami i spodniami motocyklowymi ale i ze zwykłymi spodniami jeansowymi.

Dobra, miało być krótko! Sprawdźcie sami i przekonajcie się, że w sklepie rockowym metalRoute nie ma przypadkowych ciuchów!

P.S. A wiecie, że mamy jeszcze inne gadżety i odjechaną biżuterię rockową? Nie? Dobra, to macie szybką ściągę, gdzie co znaleźć: bransoletki rockowe, paski rockowe do spodni, portfele motocyklowe, plecaki rockowe. Idźcie i bierzcie. Elo!

Poleca

Marka
Płeć
Kapele
Rodzaj Biżuterii
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel