Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spodnie metalowe damskie, legginsy gotyckie

65

Nieważne, czy jesteś punkiem, metalem, gothem, czy Twoje serce bije w rockowym rytmie - każda z nas ma tyłek i musi go zasłaniać publicznie, a przecież najlepsze do tego będą spodnie metalowe. Czarne, czarniejsze, jasnoczarne i czarnoczarne! Mamy je we wszystkich kolorach w naszej ofercie mody damskiej rockowej!

Wyjdziesz z domu, a tam z każdej strony otaczają Cię dziewczątka w modnych fatałaszkach, istne zombie z miętowymi pazurami i nieśmiertelnymi jeansami z markowymi wytarciami. No, aż poślady się trzęsą ze strachu, nie?

Obcisłe, skórzane i hot - nasze rockowe spodnie damskie!

Ale spokojna głowa, siostra. My Cię tu przygarniemy pod nasze czarne skrzydła i spodnie metalowe wsadzimy na tyłek, żeby ochronić go przed tą apokalipsą. Nie zdziw się tylko, jak idąc przez miasto ktoś palucha w Ciebie wyceluje i błyskając geniuszem zawoła: „Ave Satan!”. Pewno jakaś zagubiona dusza, co to też ratunku szuka przed panoszącym się hipsterstwem. Zapewniamy, jak założysz do tego koszulkę rockową i ciężkie buty rockowe, to nikt Ci nie podskoczy.

Powitaj ją podobnym okrzykiem i wskaż drogę do naszego azylu. Niech ze sklepem rockowym metalRoute powiększa się nasza brać metalowa!

Ave!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Spodni
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel