Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bluzy motocyklowe

166

Czasem słońce przygrzewa i jest za ciepło na kurtki motocyklowe, a jednocześnie o wiele za zimno na krótkie rękawki – wtedy z pomocą przychodzą wyjątkowe bluzy motocyklowe! Takie to proste, hę? Sklep metalRoute ma dla was ciuchy motocyklowe w każdym kształcie, na każdą pogodę i w każdym odcieniu czerni. Jedynie majtek motocyklowych jeszcze nie mamy. Soon™

Bluza motocyklowa damska lub męska - idealna dla każdego

Dostępne u nas bluzy motocyklowe są dokładnie takie jak się domyślacie: klimatyczne, wygodne, budzące zazdrość (nawet, gdy wystają spod kurtek motocyklowych!). Również wykorzystane w nich materiały sprawiają, że są po prostu.. po prostu.. milusie w dotyku, jednak nie ZA BARDZO, przecież trzeba zachować to oblicze twardziela i twardzielki. W tym akurat pomogą bluzy motocyklowe z kapturem, który założony na głowę już z daleka będzie odstraszał intruzów. Taki rodzaj mimikry już z daleka dającej światu znać, że gryziesz, kopiesz, pożerasz w całości i niech się wszyscy odpieprzą. Bluza motocyklowa z kapturem będzie idealnym zakupem dla każdego bikera chcącego być sam na sam ze swoją chromowaną bestią na kołach.

Niepowtarzalne bluzy dla motocyklistów i motocyklistek

Tak jak nasze koszulki motocyklowe z nadrukami, tak samo i bluzy motocyklowe z daleka fascynują misternie wykonanymi pracami graficznymi. Znajdziecie wśród nich takie nadruki jak krzyż maltański, moto-czachy, uskrzydlone demony, demonicznych bikerów z piekła rodem, niszczycielskie siły natury, ale i gorące laski na jeszcze bardziej pożądanych motocyklach.

Gwarantujemy, że w sklepie metalRoute na pewno znajdziesz to czego szukasz i to w czym poczujesz się awesome!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Bluzy
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel