Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwrot lub wymiana


Nie wiadomo kiedy i skąd nagle pojawiła się oponka, której wcześniej nie było, no i zwyczajnie rozmiar nie pasuje? A może wzór okazał się inny niż Ci się wydawało, albo po prostu strzelasz zwyczajnego focha i coś Ci się odwidziało?


Spoko, nawet jeżeli przytrafiły Ci się inne małe tragedie tego świata, jak mówimy w metalRoute: SHIT HAPPENS. Zwłaszcza jak kupuje się na odległość. Dlatego zgodnie z ustawami i paragrafami możesz zastanawiać się czy Ci towar PASI czy NIE PASI do 14 dni.


No ale niektórzy wolno myślą ;) więc tym wszystkim wychodzimy na przeciw i mówimy - A myśl sobie nawet i 30 dni! A co, można?! Można! Jak przez miesiąc nie uda się zamienić masy na rzeźbę i zwalić oponki, to możesz zwrócić do nas towar lub wymienić na większy size ;)


Mamy tylko jeden mały i raczej oczywisty warunek - przez te 30 dni towar nie może być używany, nie może być zniszczony, musi mieć oryginalnie opakowanie i przyczepione metki, nie może pachnieć np. dobrze zakrapianą imprezą. Fajki, perfumy, płyny, odświeżacze itp. zapachy cywilizacji, odpadają.


A wszystkie prawne szczegóły zwrotów po 14 i po 30 dniach macie tutaj: Regulamin sklepu rockowego metalRoute.

pixelpixel