Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KMM - glany

4

KMM buty rockowe i buty metalowe

Doskonale wiecie, że w sklepie rockowym metalRoute nie ma przypadkowych ciuchów. Zatem sięgamy także po buty i dlatego nie przez przypadek w naszej ofercie znajduje się też marka KMM.
Marka bardzo znana i uznana zarówno w Polsce jak i wielu krajach Uni Europejskiej. Niewiele osób to wie, ale trzeba podkreślić, że zajebiste buty KMM to efekt połączenia czeskiego designu, wzornictwa i najwyższej jakości polskich komponentów - jak skóra bydlęca, oraz polskiej najwyższej jakości wykonania. Tak, buty KMM są szyte w Polsce na maszynach słynnej czeskiej fabryki BATA. Jakość butów gwarantują też, czeskie odlewy podeszw, polska 100% skóra bydlęca, potrójne szwy, stalowe wzmocnienia oraz śrubowane podeszwy.

Najlepsze buty rockowe KMM

Buty rockowe KMM, to głównie glany dla fanów rocka, metalu i gotyku. Chłopaki w KMM lubią też, jak Wy i my, motocykle więc mają w ofercie także świetne buty motocyklowe.
Do tego wszystkie w wypaśnej kolorystyce i za naprawdę rozsądną kaskę.

KMM rządzą! Lubimy być modni, cenimy wysoką jakość, więc metalRoute w tym rządzeniu im pomaga, dostarczając Wam to co najlepsze.
Bo w metalRoute naprawdę nie ma przypadkowych ubrań i ciuchów.

Poleca

Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
pixelpixel