Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tarbor - odzież motocyklowa

89

TARBOR odzież skórzana motocyklowa, moda motocyklowa

Oferta sklepu motocyklowego metalRoute, to uważnie wybrane marki premium - z najwyższej półki. W naszej ofercie uwzględniamy i chcemy promować także polskie marki i naszych solidnych producentów, dlatego postawiliśmy na współpracę z firmą TARBOR.
Od 1981 roku specjalizują się w produkcji skórzanych ciuchów motocyklowych, skórzanych butów motocyklowych oraz wszelkich skórzanych dodatków i akcesoriów. Szyją także ciuchy tekstylne i jeans'owe, w tym kurtki motocyklowe czy spodnie. Szeroko i mega, nie? \m/
TARBOR to doskonała polska marka wpisująca się w modę motocyklową z użytkowymi ciuchami motocyklowymi.

Wygodna odzież motocyklowa 

Największy atut współpracy z TARBOREM obok gwarancji bezpieczeństwa (certyfikowane protektory), solidności wykonania (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) i wygody motocyklisty, to indywidualne podejście do Waszych potrzeb.
Standardowe rozmiary nie zawsze są idealne - znacie to? Od teraz macie możliwość złożenia zamówienia w metalRoute także na uszycie wybranej prze Was kurtki czy spodni wg podanych przez Was wymiarów. Żeby było ciekawiej większość produktów jest dostępna w dwóch a nawet trzech rodzajach skóry do wyboru! CZAD!

metalRoute & TARBOR to gwarancja szczęśliwej, bezpiecznej i wygodnej podróży! LEWA!!

Poleca

Płeć
Rozmiary
Sakwy i Kufry
Torby Motocyklowe
Rodzaj Kurtki
Rodzaj Kamizelki
Rodzaj Spodni
Rodzaj Buta
Rodzaj Rękawiczek
Rodzaj Portfela
Rodzaj Torebki
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel