Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bluzy rockowe męskie

167

\m/ hell yeah! Wybraliśmy dla Ciebie wiele niepowtarzalnych wzorów bluz rockowych, czachy, demony, piekło i zombie to motywy które najczęściej na nich możesz znaleźć, ale nie ograniczamy Cię – znajdziesz na nich także piękne kobiety, bestie i maszyny o których można marzyć. Jeśli kręcą Cię klimaty gotyckie, mamy także bluzy rockowe w mrocznym wydaniu...

Mroczne bluzy rockowe męskie

Bluza rockowa z kapturem czy bez, z suwakiem czy wkładana przez głowę, uzupełni Twój niepowtarzalny hardcorowy styl. Moda rockowa męska lubi czerń, my też, ale bluzy rockowe z kolorową grafiką zwracają uwagę, podkreślają Twój indywidualizm – sprawdź jakie wzory mamy dla Ciebie. Do tego dobierz spodnie rockowe męskie oraz kurtki rockowe męskie.

Jakość naszych ciuchów jest gwarantowana, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami nie kupujemy ubrań z nieznanych źródeł, dlatego możesz bez obaw bawić się nawet w samym środku pogo – bluza ze sklepu rockowego metalRoute po praniu nie zamieni się w ścierkę. Sprawdź sam i przekonaj się, że w metalRoute nie ma przypadkowych ubrań!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Bluzy
Rodzaj Kurtki
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel