Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Koszulki motocyklowe męskie i damskie

443

Wyobraź sobie kochać coś tak szalenie, że chcesz mieć TO w formie breloka, wisiora, tatuażu, zamknięte w słoju z formaliną i nadrukowane na koszulki motocyklowe. Jeśli tym czymś.. nie, jeśli tym KIMŚ jest cacuszko na kołach, ta bestyjka pachnąca wolnością, to trafiłeś IDEALNIE! W końcu sklep metalRoute sprzedaje ciuchy motocyklowe dla każdego, więc nie ma szans byśmy nie mieli półek uginających się od koszulek motocyklowych z nadrukami chopperów, harleyów i innych ryczących -ów!

Koszulki motocyklowe damskie i męskie

Masz motocykl, masz dopasowane do niego buty motocyklowe i kurtki motocyklowe, na szyi wisi jego miniatura i nawet Twój pies ma zabawkę w kształcie Harleya. Ktoś powie, że to za dużo, że przesadzasz i byś lepiej do „normalnych” ludzi wyszedł. A metalRoute mówi: hej, może chcesz jeszcze koszulki na motocykl do kompletu? Jeśli już chcesz kochać swoje konie mechaniczne, to ubóstwiaj je na całego!

Koszulka dla motocyklisty i motocyklistki nie do zdarcia 

U nas możesz się wyposażyć w koszulki motocyklowe na każdy dzień tygodnia, wszystkie miesiące w roku i każdy kolejny rok Twojego życia. Co, kilka razy już się w życiu naciąłeś i po pierwszym praniu koszulki motocyklowe zaczęły przypominać szmatki? Nie z nami takie obawy! Nasze koszulki na motocykl wyróżnia: 100% najlepszych materiałów o konkretnej gramaturze, wysoka trwałość nadruków, odporność na pranie, a także na krew, pot, łzy i spaliny. Są one tak dobrej jakości, że będziesz mógł je zabrać nawet do piekiełka.

Wypnij dumnie pierś i pokaż wszystkim, że jesteś motoseksualny! Wyraź siebie z ciuchami sklepu metalRoute!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Koszulki
Bandany i Chusty
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel