Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty na obcasie

138

Chcesz stać się prawdziwą Księżniczką Mroku? Zapomnij zatem o czarnych szmatkach kupowanych w popularnych sieciówkach oraz wskocz do stajni metalRoute. Wybierając nasze rockowe buty damskie na obcasie staniesz się ikoną metalowo-gotyckiej mody, obok której żaden drwal nie przejdzie obojętnie. Czy czujesz już ten feeling?

Rockowe buty na obcasie - nie tylko na mroczne wypady!

Skromność nie jest dewizą mrocznej laluni. Rockowe buty damskie na obcasie, czarne lub kolorowe, wysokie lub niskie – my kochamy je wszystkie! Zwłaszcza, że są produkowane z najlepszych materiałów gwarantujących trwałość i odporność na zużywanie. Najlepsza skóra, wytrzymała guma i metal - równie niezniszczalny jak maszyna Twojego faceta. Ruszaj z nimi w pogo na Woodstock czy przejażdżkę bikerem!

Reklamowe hasła głoszą, że pewien popularny dyskont nie jest dla idiotów. My dopowiemy dalej, że metalRoute nie jest dla kmiotów. Pokaż zatem swoje insygnia kobiecości! Wybierz rockowe buty na obcasie od Altercore, New Rock czy Tarbor i pokaż plastikowym laluniom na dzielni, że królowa jest tylko jedna!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Rodzaj Buta
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel