Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bransoletki rockowe i opaski

87

Nasz sklep motocyklowy to nie tylko ubrania, to także biżuteria motocyklowa i rockowa, dla wszystkich, którzy chcieliby jeszcze bardziej podkreślić, jak bliska jest im moda rockowa i jak dobrze ten styl opisuje ich osobowość.

W dziale z gadżetami rockowymibiżuterią rockową polecamy przede wszystkim bransolety i opaski. Dawno już pozbyliśmy się przekonania, że bransolety noszą tylko kobiety.

Bransolety wypchane skórą i metalem!

Zebrane tutaj rodzaje i modele dodadzą ciekawego wykończenia męskim strojom, nawet tym bardziej oficjalnym, które wymagają założenia koszuli.

Wówczas, wystająca zza mankietu bransoleta ze skóry i metalu stanie się subtelnym przypomnieniem, jaki naprawdę charakter posiada jej właściciel i co gra mu w duszy. Zajbiście będą wyglądać razem z rockowymi brelokami przy spodniach. A jeśli nie chcesz być aż tak subtelna, to dobierz do bransolety obrożę na szyję lub pieszczochę skórzaną na drugi nadgarstek.

Dostępne u nas bransolety i opaski to produkty głównie dwóch bardzo znanych w branży firm: Rock Daddy i Alchemy Gothic. Te nazwy są gwarancją doboru najlepszego materiału, porządnego wykończenia i niebanalnego stylu.

Jeśli więc szukasz dla siebie bransolety lub opaski, postaw na to, co dla Ciebie wybraliśmy, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Biżuterii
Bransolety i Opaski
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel