Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CHOPPERS DIVISION

132

Można zapytać: "a co z polskimi markami?" cóż, jeżeli szukałeś u nas polskiej marki, to właśnie ją znalazłeś i gwarantujemy, nie zawiedziesz się.
TA DAM! Prezentujemy markę “Choppers Division” prosto od jej polskiego producenta. Są absolutnym pionierem codziennej odzieży i mody motocyklowej na rynku polskim.
Marka powstała z myślą o ludziach pasjonujących się motocyklami, dla których motocykl znaczy dużo więcej jak tylko środek transportu na dwóch kołach.

Choppers Division: koszulki, bluzy motocyklowe i inne ciuchy

Koszulki motocyklowe, bluzy motocyklowe, chusty motocyklowe i co by nie mówić wszystkie ciuchy od Choppers Division, cechuje niepowtarzalne i innowacyjne wzornictwo, ukierunkowane na indywidualistów, którzy wiedzą jak trzeba wyglądać na motocyklu jak i po zejściu z niego.
Na pewno z dużą satysfakcją wbijesz się w nie nie tylko w drodze na zlot czy w czasie zlotu motocyklowego, ale i na codzień.
My - metalRoute, Twój sklep motocyklowy, jesteśmy dumni, że możemy Ci dostarczyć markę Choppers Division i promować ciuchy, najwyższej jakości i w bardzo rozsądnych cenach.

Poleca

Płeć
Rozmiary
Rodzaj Koszulki
Rodzaj Bluzy
Bandany i Chusty
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel