Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Biżuteria rockowa: kolczyki, bransoletki, naszyjniki, pierścionki

372

Moda rockowa, choć kojarzona głównie z czernią, skórą i prostymi formami, nie stroni od błyskotek. Oczywiście muszą to być błyskotki ze stosownie ostrym pazurem, z charakterem, którego noszącym je osobom nie brakuje. Biżuteria rockowa czy biżuteria motocyklowa kojarzy się z glam rockiem. Połączenie glam i rock oznacza tyle co przepych, sceniczność, chęć wyróżniania się i błyszczenia.

Styl ten charakterystyczny był głównie dla części muzyków rockowych, a dziś noszą go wszyscy, którzy czują podobny klimat.

Rockowe kolczyki, metalowe wisiory, rockowe pierścionki

Nasz sklep motocyklowy ma w swojej ofercie takie gadżety rockowe jak bransolety i bransoletki rockowe, o różnej szerokości, ze skóry, metalu czy innych materiałów, ale także kolczyki, krótsze lub dłuższe, i naszyjniki, które urozmaicą wygląd każdego, nawet najprostszego stroju i zestawienia - zwłaszcza, jeśli gotycka dama ma kapelusze gotyckie.

Oprócz tego mamy także szeroki wybór obrączek, sygnetów oraz pierścieni, i to zarówno w wersjach dla kobiet, jak i mężczyzn. Mamy też obroże na szyję i pieszczochy skórzane.

Tylko sprawdź, jakie oryginalne wzory obecnie znajdują się na naszych półkach. A kiedy już wybierzesz biżuterię, zajrzyj śmiało do innych działów!

Poleca

Marka
Płeć
Rozmiary
Kapele
Rodzaj Buta
Rodzaj Biżuterii
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel