Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

BILTWELL

15

Chcesz wyruszyć w podróż Twoim ukochanym rumakiem, ale nie wiesz, w co zapakować swoje drogocenne eksponaty? W stajni metalRoute znajdziesz odpowiedź na każdy, nawet najbardziej bolący problem. Rozwiązaniem są torby i sakwy motocyklowe renomowanej marki Biltwell, z którymi wyruszysz na podbój szos – w prawdziwie odjechanym wydaniu!

Akcesoria dla motocyklistów Biltwell - funkcjonalność dedykowana bikerom i bikerkom

Wysoka odporność na warunki atmosferyczne, wytrzymała konstrukcja, liczne wzmocnienia, poliestrowe nici, mocne pasy mocujące oraz niezliczona ilość przegród i komór. Zalety, jakimi wyróżniają się torby i sakwy motocyklowe marki Biltwell można byłoby mnożyć godzinami. Po co jednak tracić na to czas, skoro o ich zajebistości możesz przekonać się sam, zamawiając już dziś jeden z prezentowanych w metalRoute modeli. Wybierzesz małą, ale kompaktową torbę? A może pełnowymiarową, która przetrwa każdą, nawet najdłuższą, motocyklową przygodę?

Torby i sakwy to nie jedyna nasza propozycja. Obczaj wszystkie akcesoria dla motocyklistów Biltwell, jakie posiadamy w metalRoute, a my jak najszybciej dostarczymy je do Ciebie!

Poleca

Płeć
Sakwy i Kufry
Torby Motocyklowe
Bandany i Chusty
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel