Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sakwy motocyklowe i skórzane kufry na motocykl

195

Wyobraźcie sobie, że nie istnieją sakwy i kufry motocyklowe, więc w swoich włóczęgach musicie zdawać się na.. na plecaki, byle torebki, torby zakupowe, nerki i foliówki. OKROPNOŚĆ! Czy zatem złożyliście już dzisiaj swoje podziękowania dla projektantów skórzanych kufrów motocyklowych? Nie? To na co jeszcze czekacie?! Gdzie byście trzymali swoje skarby, gdyby nie ich ciężka praca? Wiecie co, najlepiej im podziękujecie kupując kolejne kufry i sakwy motocyklowe od metalRoute. Serio, serio.

Pojemne i odjechane kufry na motocykl oraz sakwy motocyklowe

Już od samego początku ich powstania kufry motocyklowe nie zostały wymyślone jedynie jako skórzany worek do przewożenia rzeczy, które nie mieszczą się ludziom w kieszeniach. Nie są to jakieś tam TYLKO skórzane torby! To są AŻ skórzane kufry na motocykl i sakwy motocyklowe! Często są to małe dzieła sztuki, kuśnierska, ręczna robota, potem jeszcze zdobiona i uzupełniana przez motocyklistów. Wy macie swoje ciuchy motocyklowe, ale waszym koniom mechanicznym to właśnie chromowane akcesoria motocyklowe na spółę z sakwami motocyklowymi dodają tego "czegoś", tego smaczku. Są sznytem podkreślającym charakter maszyny i to co lubi jego właściciel. A od tego co właściciel lubi zależy wiele, bo jak to jest w rzeczywistości z tymi sakwami i kuframi?!

Jest tak: ilu bikerów tyle opinii. Ile motocykli tyle kreacji, indywidualnych projektów i jeżdżących arcydzieł. U nas każdy znajdzie coś dla siebie i swojego chromowanego cudeńka. Wystarczy tylko, że palcami uzbrojonymi w rękawiczki motocyklowe wystukacie sklep metalRoute!

 

Sam przebierz, sam oceń, sam wybierz. LEWA!

Poleca

Marka
Harley Davidson
Indian
Honda
Yamaha
Akcesoria Chromowane
Inne Akcesoria
Sakwy i Kufry
Torby Motocyklowe
Kolor
Przedziały cenowe
Pokaż tylko
pixelpixel