Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przyjaźń jest magią, Harry!

2018-07-25
moda rockowa


Może z pomocą nieletnich przyjaciół pokonałeś głównego złego. Może sam jesteś czarnym charakterem, którego jedynym towarzystwem jest wierny Igor. Albo może tylko Ty widzisz swojego przyjaciela. Nieważne! 30.07 wypada Dzień Przyjaźni, więc weź podaruj coś tej jedynej osobie wytrzymującej Twoje dziwactwa.

Darcie ryja

Nie bez powodu mówi się, że „przyjaciele, którzy growlują razem, zostają razem”. W końcu nie istnieje nic bardziej zajebistego od rzucenia się z przyjacielem w sam środek pogo.

Zobacz, jacy Bogowie Metalu koncertują w najbliższym czasie i obdaruj przyjaciela najwspanialszym prezentem - swoim towarzystwem. Znaczy biletami na wspólne darcie ryja i masakrowanie innych ludzi w młynie, a to wszystko do rytmu Sepultury, Behemotha, Biebera, czy co tam innego wam gotuje krew w żyłach.

Pokaz dominacji

Jeśli wraz z przyjaciółmi lubicie ubierać skórzane fatałaszki i pieścić się pejczami, to my w metalRoute  pochwalamy taką przyjaźń! I dlatego otwieramy dla was specjalny loszek z ostrymi gadżetami, ale jesteśmy przekonani, że nie pogardzicie też takim czymś jak biżuteria motocyklowa!

Diabeł tkwi w szczegółach, więc warto go zaprosić do zabawy i uzbroić przyjaciela w pieszczochy nabijane gwoździami. Albo ćwiekami, one też są akceptowane w piekle. Są tam dosłownie KRZYKIEM mody.


pieszczocha, biżuteria rockowa


Pieszczocha NEW ROCK M.BRAZA-23-S1Mamy też wyjątkowy pomysł - prezentowy komplet w postaci chokera wyposażonego w duże koło, do którego z łatwością podepniecie dostępne u nas łańcuchy. W takiej biżuterii nie ucieknie wam żaden przyjaciel. Żaden.


choker, bizuteria rockowa

Choker RESTYLE IRON MOON COLLAR

Małe co nieco

A po dniu spędzonym na nabijaniu siniaków i byciu deptanym obcasami, nadszedł czas na zwilżenie zdartych gardeł. Nie mówimy tutaj o sprezentowaniu przyjacielowi jakiejś herbatki na zgagę czy innego frapuczino, tylko o butelczynie napitku wyżerającego ostatnie kubki smakowe.

Dorzuć do tego klimatyczny kufel - wiesz, najlepszy byłby taki ze smoczego rogu, ale da też radę kubek. Tęczowy z napisem „I love my penis”, może być? No to jesteście ustawieni na całonocne obalanie, rozmowy o śmierci i imprezowanie z siłami ciemności.

Z Mocą Przyjaźni możecie wszystko!
pixelpixel