Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lato, lato, lato czeka!

2016-06-20


Jeszcze tylko parę dni i nadejdzie ten dzień, na który większość z Was czeka z utęsknieniem ? wakacje! Czy jest bardziej podniecające słowo (oprócz ?wyprzedaż?), jakie można usłyszeć w czerwcu? Koniec szkoły, koniec obowiązków, koniec przywiązania do ławek, sprawdzianów, odpytywania, nauczycieli... WOLNOŚĆ!

Dla niektórych z Was to pewnie wolność nie tylko od obowiązków, ale i od ugrzecznionego wizerunku, do jakiego czasem jesteście zmuszani. Nie wydaje nam się, żebyście musieli nosić mundurki szkolne (jeśli tak to natychmiast zmieńcie szkołę, albo... noście je ironicznie), ale jednak większość nauczycieli ma to do siebie, że sprzeciwia się wyrażaniu swojej osobowości przez ubranie, nawet tak niegroźne jak koszulki rockowe. To tak, jakby założenie grzecznego sweterka miało sprawić, że nagle przestaniesz się garbić, rozmawiać na zajęciach i z pamięci od tyłu wyrecytujesz poczet królów polskich albo całą tablicę Mendelejewa.

Jeśli więc szkolną codziennością były dla Ciebie polecenia typu:
- Krystyno, proszę zmyć ten makijaż!
Albo obietnice:
- Zdzisiu, osobiście dopilnuję, aby obcięli ci tego irokeza!
A wychowawczyni na dzień dobry zwykła ci mówić:
- Proszę wrócić do domu i przebrać się w coś normalnego!
... to znaczy, że w wakacje naprawdę odetchniesz. I już wiemy co planujesz w nie robić, bo inaczej, po co odwiedzałbyś nasz sklep rockowy?

Lato to czas pełen festiwali, koncertów i innych atrakcji, już zaraz Dark Fest, Ope?er, potem koncerty Sabbathów i Iron Maiden, parę dni później Jarocin, Woodstock, a i to nie wszystko!
Prawdziwy fan rocka może mieć niezły dylemat, bo do samego września niemal każdy weekend może wypełniać dobre, mocne granie. Czasem wręcz chciałoby się rozdwoić. W tym akurat nie pomożemy, ale możemy podsunąć Ci dobrą stylówkę na każdą z tych okazji ? sprawdź nasze ciuchy motocyklowe, które nie tylko dobrze wyglądają, ale będą w stanie przetrwać niejedną kąpiel w błocie, ostre słońce, setki prań i co tylko jeszcze sobie zamarzysz.

Nawet jeśli czasy szkoły masz już dawno za sobą, a mundurek szkolny zamieniłeś na garniturek w korpo, czy garsonkę i szpilki, wraz z nadejściem wakacji możesz poczuć ten sam klimat, tą samą energię, która przepełnia świat pod koniec czerwca. Lato, wakacje, już niedługo urlop, czy nie czas jakoś z tego skorzystać?
Może masz już trzydziestkę albo i więcej na karku, ale wiemy co gra Ci w duszy. Może moda motocyklowa już nie jest Twoim głównym stylem, ale nadal masz w sobie ten luz, tyle że ukryty pod ubraniem. Nie buntujesz się w tak otwarty sposób, bo Twój bunt siedzi w głowie i w Twoich słuchawkach.
Czasem tylko, w weekendy lub wakacje pozwolisz sobie nosić koszulki motocyklowe, wprawiając w osłupienie tych ze znajomych, którzy widują Cię tylko w oficjalnych sytuacjach. I za te zbliżające się długie letnie weekendy i wakacje, wznosimy teraz toast. Póki co bezalkoholowy, bo wiecie - jesteśmy w pracy ;-)

Załoga metalRoute.pixelpixel