Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzień chłopaka z MetalRoute!

2016-09-23


Więc stało się. Oddałaś swoje serce chłopakowi z gitarą czy motocyklem, chłopakowi zakochanemu w ostrym brzmieniu. Uwielbiasz jego alternatywny styl i niepokorną duszę, ale jest tylko jeden problem, który kładzie cień na Waszą miłość jak z sielskiego obrazka: jego nie zadowala byle co. A Ty już nie masz pomysłów na kolejny prezent.

I tu do akcji wkraczamy my, cali na biało.

Podpowiemy Ci, co kupić mu na zbliżający się Dzień Chłopaka, tak żeby nosił Cię na rękach. To już w końcu 30 września. I chociaż niektórzy powiedzą, że to komercha, że prawdziwym mężczyznom prezenty daje się w marcu, na Dzień Mężczyzny, to jednak kto wie, kiedy to w ogóle jest? Może nawet Twój facet nie ma świadomości istnienia tego święta. Za to o Dniu Chłopaka słyszał na pewno, nawet jeśli chłopięce lata ma już dawno za sobą. I na pewno nie poczuje się urażony, jeśli go wtedy obdarujesz.

Pytanie tylko: CZYM.

Spójrz na swojego faceta i na to, co sprawia mu największą przyjemność. Oczywiście część z tych przyjemności będziesz w stanie mu zapewnić nawet bez wydawania pieniędzy (if you know what I mean), ale rozumiemy, że chciałabyś mu dać coś materialnego. Coś, na co patrząc będzie mógł wspomnieć Ciebie i pomyśleć, jaki skarb wpadł mu w ręce.

Wracając do przyjemności.

Dobra whisky odpada ? zużyje się szybciej, niż zdążysz powiedzieć: ?Dzień Chłopaka?. Odpadają też wszystkie nudne zestawy kosmetyków i inne gotowe zestawy ze sklepów. Te zostaw dla swojego szefa lub nielubianego wujka na święta. Co powiesz na... ciuchy motocyklowe? Jeśli Twój facet jeździ na dwóch kółkach, jesteśmy pewni, że większość pieniędzy wydaje na dopieszczenie swojej maszyny ? naprawy, części itd., więc moda motocyklowa jest dla niego daleko na liście priorytetów. Ale choć nigdy Ci się do tego nie przyzna, na pewno zerka z ciekawością na świetnie wykonane kurtki i spodnie ze skóry, podobają mu się koszulki motocyklowe, bandany na głowę lub szyję czy nabijane ćwiekami pieszczochy. Skoro wiesz już, że nie kupi sobie tego sam ? Ty się tym zajmij. I spraw, żeby poczuł się jak jeden z tych kolesi z teledysku Godsmack.

A co jeśli nie ma motocykla? Na pewno spodobałyby mu się nasze koszulki rockowe. Nieskromnie powiemy, że w metalRoute mamy całkiem przyzwoitą kolekcję koszulek z nadrukami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Na pewno znajdzie się tam jego ulubiony zespół, nieważne jak byłby niszowy. Sprawdź tylko wcześniej jaki nosi rozmiar. Ale to już pewnie wiesz, jeśli zdzierałaś z niego kiedyś ubranie.
Nasze pomysły możesz wykorzystać z resztą też na święta, rocznicę i kiedy tylko zechcesz ? bez okazji.

Udanego świętowania ? sklep rockowy metalRoute.
pixelpixel