Buty na platformie przeznaczone są dla pań stawiających na odważne kreacje.
Stanowią integralną część różnych subkultur, takich jak glam rock, punk i oczywiście gotyk. Ich historia sięga lat 70., i choć styl ewoluował, botki na wysokim koturnie wciąż pozostają nieodłącznym elementem gotyckiej garderoby.
Sznurowane platformy Ceremony to model zaprojektowany z myślą o pewnych siebie kobietach. Odznacza się nie tylko niezwykle atrakcyjną estetyką, ale także solidną konstrukcją, która nie traci kobiecego, zmysłowego charakteru.
Szczegóły:
⋆ 10-centymetrowa platforma wydłuży i wysmukli Twoje nogi, sprawiając, że poczujesz się pewnie i seksownie
⋆ Trzy regulowane paski ze srebrnymi klamrami w kształcie gotyckich iglic
⋆ Sznurowania z metalowymi oczkami
⋆ Wygodny zamek z boku; zawieszka suwaka z logo Restyle
⋆ Antypoślizgowa podeszwa z gumowym bieżnikiem
⋆ Wygodna pętelka na pięcie ułatwia zakładanie
⋆ Lekka i solidna podeszwa wykonana z pianki EVA
⋆ Wyściełane wkładki zapewniające komfort przez cały dzień
UWAGA: Rozmiarówka zaniżona. Zalecamy wybór rozmiaru większego niż zazwyczaj.
Skład: ekoskóra (100% wegańska)
Rozmiar | Długość stopy / cm | UK Size | US Size |
---|---|---|---|
36 | 22.8 | 3 | 6 |
37 | 23.5 | 4 | 7 |
38 | 24.8 | 5 | 8 |
39 | 25.5 | 6 | 9 |
40 | 26.1 | 6,5 | 9,5 |
41 | 26.8 | 7 | 10 |
42 | 27,4 | 8 | 11 |
ALTERCORE obuwie, instrukcja mierzenia:
Aby mieć 100% pewność, że zakupione w metalRoute obuwie będzie miało odpowiedni rozmiar, najlepiej zmierz centymetrem wkładkę posiadanego obecnie przez Ciebie obuwia ( o ile to możliwe najlepiej zbliżonego fasonem) i porównaj z rozmiarami podanymi w tabeli rozmiarów.