Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wolność dla cycków!

2018-05-23

gorsety

 

Nieważne jak nazywacie swój biust, czy jest on mały, duży, asymetryczny, jędrny, czy całkiem sztuczny - 30.05 wyzwólcie go spod jarzma drucianych narzędzi tortur, bo właśnie wtedy przypada Dzień Bez Stanika! Niech wasze piersi swobodnie powiewają, kołyszą się i podskakują w stylówach podkreślających ich urok.


Władczynie nocy

 

 

sukienka rockowa rozkloszowana

Sukienka rockowa RESTYLE FUTURE GOTH


Piękne, pełne seksapilu wymieszanego z drapieżnością i miłością do horroru, po prostu nie pozwalają oderwać od siebie spojrzenia. O kim mowa? Oczywiście, że o najmroczniejszym kowenie, w którego skład wchodzą Elvira, Morticia Addams i Vampira.

Tego cudownego dnia możecie się zainspirować tymi ikonami gotyckiego świata. Podstawą będą czarne i mocno przylegające do ciała suknie, a idealne powinny być tak ciasne, że nie będziecie mogły w nich usiąść. Weźcie też pod uwagę, jaką chcecie być Królową - wyzywającą i trochę kiczowatą? A może elegancką i z klasą?


Ostre wcięcie

 

gorset gotycki

Gorset gotycki RESTYLE BLACK ARMOR

 


Drogie Panie, nie zaglądałybyście do metalRoute, gdybyście nie odczuwały podekscytowania na widok nowej skóry. Czarnej, twardej, o seksownym zapachu, który budzi diabelskie fantazje. Hej, jesteście wśród swoich! Tutaj możecie się oddać swojemu fetyszowi. A my w tym ochoczo pomożemy. Właśnie dlatego w naszym sklepie oferujemy gorsety, które zmiażdżą wam żebra, poprzestawiają wnętrzności i uniosą wysoko cycki ku chwale Szatana. Czyż to nie brzmi zajebiście? Dorzućcie do tego pończoszki, wysokie obcasy i jesteście w domu.

A my zachęcamy do przesyłania zdjęć. No, żeby innym klientkom pokazać gorsety w akcji, co nie?


Dzikie buntowniczki

 

koszulka rockowa krótka damska

Koszulka rockowa z krótkim rękawem RESTYLE WANNA RAISE SOME HELL

 


Ale nie każda Córa Ciemności lubi chodzić w sukniach, czy wciskać się w gorsety. Jednak każda ma prawo do uczczenia tego dnia, a puszczone wolno cycki będą równie apetycznie wyglądały pod rockowymi koszulkami. Co, że biust będzie wypychał nadruki? I dobrze! Może jak jeden z drugim oberwie w oczy Sepulturą albo Amon Amarth, to się w końcu pozna na prawdziwej muzyce. Albo dostanie nauczkę za patrzenie się cielęcym wzrokiem na nasze piękne Siostry w Metalu.

pixelpixel