Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walentynkowe prezenty dla motocyklisty

2020-02-12
prezenty na walentynki


Zaczął się luty, więc sklepy już rzygają różowo-czerwoną papką serduszek, misiów i innych słitaśnych gówien. Ale skoro Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, to sklep metalRoute nie może być jakiś gorszy i mieć w dupie swoich zakochanych klientów.

Dlatego dzisiaj mamy w menu pomysły na prezent dla motocyklisty!


Dla niej


Jeśli zamarzył Ci się klimatyczny wisiorek dyndający na JEJ dekolcie, to trafiłeś idealnie. Bo my, tak nieskromnie mówiąc, wiemy jaka biżuteria motocyklowa cieszy oczy zmotoryzowanych lasek.

Dwa słowa - Alchemy Gothic. W sklepie metalRoute mamy długą i szeroką ofertę zawieszek tej marki, więc z łatwością ( ha ha ) znajdziesz tą pasującą do charakteru wybranki. Lubi czachy i inne zdechlaki? A może ucieszy ją hardcorowa biżuteria motocyklowa z jednorożcem? Nie wiesz jeszcze co ją interesuje? Pentagramem zawsze trafisz w kobiece serce!


Dla niego


Mogliby sprzedawać pluszowe harleye ryczące „I LOVEE YOU” po ściśnięciu, a to nadal nie byłyby odpowiednie prezenty dla motocyklisty. Fascynujące ze względu na swoją tandetność, ale nie odpowiednie.

Ale motocykl i skóra to już połączenie IDEALNE. Skórzane kurtki motocyklowe, skórzane spodnie, skórzane buty, skórzana biżuteria.. zaraz, co? Tak! Skórzana biżuteria motocyklowa! Bo w naszym sklepie biżuteria to nie tylko świecidełka, ale również bardzo męskie dodatki od Rock Daddy. Bransoleta męska motocyklowa zajebiście dopełni umaż każdego szanującego się bikera.


Dla Ciebie!


Jesteś motoseksualny i nie potrzebujesz nikogo poza swoją kochaną maszyną? A może sam dla siebie jesteś młodym bogiem i zamierzasz spędzić Walentynki z własnym odbiciem w lustrze? Ej, miłość to miłość! Nie czekaj aż ktoś Tobie sprezentuje moto biżuterię - weź sprawy w swoje ręce i kup sobie upatrzone blink blink.
Kręcą Cię nordyckie klimaty? Podaruj sobie wisiorek motocyklisty z Mjollnirem! Lubisz pokazywać światu swoje uwielbienie dla ostrego brzmienia? Postaw na oficjalne przypinki ulubionych zespołów!

Kto Cię ogranicza? Nikt! Spełnił swoje najdziksze kaprysy ze sklepem metalRoute!

pixelpixel