Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TOP5 najlepszych koszulek metalowych

2020-06-17
top5 koszulek rockowychZ koszulkami metalowymi w sklepie metalRoute jest jak w życiu - wszystkie są zajebiste, ale niektóre są bardziej zajebiste od innych. To które wybrać, aby zyskać sobie szacunek na każdym koncercie, ślubie i pogrzebie?!

Mamy dla was kilka propozycji koszulek metalowych. Kolejność całkiem przypadkowa, tak jak się akurat doktorowi metalRoute chciało pisać.


ALISTAR - WASTELAND TRUCK


W sklepie metalRoute już szykujemy się na totalną zagładę i oprócz tradycyjnego magazynowania everestów papieru toaletowego, dbamy również o odpowiednio apokaliptyczne stylówy. Tutaj jednym z najlepszych wyborów jest koszulka marki Alistar z madmaxowymi motocyklistami i równie hardcorową ciężarówą. Doktor metalRoute jeździłby taką nawet bez apokalipsy.
koszulka metalowa wasteland truck
koszulka krótki rękaw ALISTAR WASTELAND TRUCK
SPIRAL - BIKE LIFE


Żniwiarz wymiatający na motocyklu, a już szczególnie na bestii równie kościstej co on sam, jest matematycznym wzorem na zajebistość. A w przypadku tej koszulki metalowej macie podwójną ilość czystej zajebistości, bo producent dorzucił nadruk też i na plecach! Nieważne, czy staniecie do kogoś cycem, czy dupą - w tym ciuchu nikomu nie umknie wasze uwielbienie mrocznych klimatów.
koszulka metalowa spiral

koszulka krótki rękaw SPIRAL BIKE LIFE


KILLSTAR - ANCIENT SPACENie myśleliście chyba, że wśród naszych topowych koszulek zabraknie tych z czachami, co? A tu zdziwko, bo na koszulce od Killstar znajdziecie nie jedną czachę, a całą ich rodzinę! I ludzkie, i zwierzęce, i całkiem pozaziemskie! Projektant tego cuda zadbał o totalną psychodelę, więc napotykane babcie właściwie nie będą wiedziały za co się przeżegnać. Za czachy? Za pentagramy? Za okultystyczne symbole? Za wasze dusze?
koszulika metalowa killstar ancient space

koszulka krótki rękaw KILLSTAR ANCIENT SPACE

RESTYLE - LUCIFER BURGUNDYLubimy Lucyfera, lubimy gołe kobiety i mężczyzn zresztą też, ale jakoś tych marka Restyle nie wzięła pod uwagę tworząc tak rozkoszną grafikę. Ale przynajmniej diabelski kozioł jest nagi i to nam jak najbardziej wystarczy. Elementem szczególnie wyróżniającym tę koszulkę jest kolor nadruku, który w zależności od preferowanych przez was nocnych trunków, będzie przywodził na myśl barwę krwi lub winnej czerwieni. Mniam!
koszulka metalowa restyle lucifer burgundowa

koszulka z krótkim rękawem RESTYLE LUCIFER BURGUNDY OVERSIZED

NUCLEAR BLAST - IRON MAIDEN, NINE EDDIESWiecie co jest lepsze od jednej gęby Eddie'go? DZIEWIĘĆ GĘB EDDIE'GO! To tyle razy więcej okazji do podziwiania tej szkaradnej mordy, tyle razy więcej koszmarów nawiedzających tych przechodniów, którzy nie będą potrafili odwrócić spojrzenia od tej cudownie plugawej koszulki. A gwarantujemy, że wszyscy będą patrzeć na Eddie'go. Na każde z dziewięciu jego wcieleń.koszulka metalowa nuclear blast

koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST IRON MAIDEN NINE EDDIES
pixelpixel