Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

TOP5 najlepszych kawałków według metalRoute

2019-05-22
gadżety i ciuchy rockowe merch
Większość z nas sprzedała już dusze Rogatemu, ale mimo to muzyka nadal nam głośno gra w skorupach. Macie od nas listę kawałków najchętniej słuchanych w metalRoute.

Enter Sandman – Metallica

„Metallica jest mainstreamowa! Grają balladyjki dla ludu!”

Na własnych blogaskach możecie pisać o liechtensteinowym folk metalu, ale jak na razie to jest top5 najlepszych kawałków WEDŁUG METALROUTE. Dla wszystkich naszych klientów, którzy tak jak i my potrafią docenić wciąż mocarne brzmienie tego legendarnego zespołu, mamy w zapasie ich oficjalne koszulki i rękawiczki.

Symphony of Destruction - Megadeth

Niewinny początek bardziej przypominający wizytę w filharmonii niż ostre brzmienie metalu, aż nagle BOOM! - agresywny riff kruszy wszelkie wątpliwości! Oto MOC!
Jaka muzyka taki merch, więc nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że markowe koszulki Megadeth zalatują takim samym poziomem zajebistości.

Starman – David Bowie

Cała ta lista mogłaby się składać z utworów wykonywanych przez jego różne wcielenia i każdy z nich byłby dziełem sztuki muzycznej. No, ale z trudem wybraliśmy TEN JEDEN. Starman rozsadził nam mózgi – i jesteśmy mu wdzięczni! Jeśli i wy chcecie okazać mu swoją wdzięczność, to zawieście sobie na szyi charakterystyczny piorun Ziggiego Stardusta!

War Pigs – Black Sabbath

Klasyka! Wszystkie Cztery Pory Roku heavy metalu zamknięte w jednym perfekcyjnym i wybuchowym kawałku. Ale zamiast jakiegoś tam pitu pitu na skrzypeczkach, Black Sabbath dało nam niezapomniane solówki na gitarze i ten elektryzujący głos Księcia Ciemności.
Zaś metalRoute wam sypie czarnofioletowymi dobrociami z markowej kuźni zespołu!

The Number of the Beast – Iron Maiden

Bestia to nie tylko palenie albumów na ulicach i oskarżanie o propagowanie SaTaNiZmUuU. To przede wszystkim zabójcze riffy wwiercające się w czachę i tempo rozwijające się do galopu konia prychającego ogniem. To wokal Dickinsona, którym wygrał sobie nasze serca, mokre majtki i pierworodnych. A metalRoute ma dla was satanistyczne kubki Iron Maiden, z których będziecie mogli pić swoje satanistyczne herbatki!

pixelpixel