Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szatan też wciąga barszcz z uszkami

2017-12-20
pomysły na prezenty rockowe


Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Mamy w zespole metalRoute kultystów, którzy czekają na przebudzenie Wielkiego Przedwiecznego. Inni wypatrują nadejścia Ragnaroku, a pozostali są tradycjonalistami malującymi pentagramy. I co? Nic, w grudniu pierogi muszą być! Ubieramy choinki przy anielskich śpiewach Sepultury i grubasowi w czerwieni wciskamy prezenty dla bliskich. Ale jakie?

Dla zbuntowanego nastolatka

Jeśli masz w rodzinie takiego osobnika, to warto zadbać o pchnięcie go na jedyną słuszną ścieżkę. Szybko! Zanim zostanie skuszony spodniami wpijającymi się w krok i swetrami z dekoltami w serek. Obrzydliwość. Weź na początek kup takiemu płyty Children of Bodom czy Slipknot, żeby mógł posłuchać prawdziwie ostrych brzmień.

I czym jest bunt bez glanów? Pozerstwem! Wyposaż go w jego pierwszą parę nabijaną gwoździami i niech się uczy je nosić o każdej porze roku! Sandały w lecie? To dla mięczaków!

Dla połówki z piekła rodem

Masz w domu seksownego wikinga? Mrrau! Sprezentuj mu klimatyczną kamizelkę metalową, w której będzie pokazywał ręce twarde od mięśni i kusił Cię do złego. A może ma swoją mechaniczną dziecinkę do ujeżdżania dróg? To dla takiego będą idealne chromowane akcesoria motocyklowe, dzięki którym będzie mógł ją sobie poozdabiać! Ale i on musi odpowiednio wyglądać, co nie? Skórzanych kurtek motocyklowych nigdy za wiele!

Pokochałeś Boginię Ciemności? Obsyp ją biżuterią motocyklową! Ale nie tam jakimiś tandetnymi diamentami - wybierz dla niej świecidełka w klimacie! Zachwyci się wisiorami w kształcie węży i demonów, a pancerze będą subtelnymi ozdobami dla jej palców. Może jeszcze kolczyki z zakrwawionymi sztyletami?
kolczyki alchemy gothic
Kolczyki ALCHEMY GOTHIC HAND OF MACBETH


wisior alchemy gothic
Wisior ALCHEMY GOTHIC IRON MAIDEN: PIECE OF MIND, EDDIE

Dla rockowych rodziców

Przecież nie ma piękniejszego obrazka niż rodzina razem śpiewająca kolędy. No, w tym przypadku rodzina wspólnie growlująca, ale liczą się intencje. Twoi rodzice z pewnością mają swoje ulubione kapele, więc związane z nimi gadżety nigdy nie będą złym prezentem. Koszulki rockowe z nadrukami, nowe albumy i wydania płyt, a jeśli masz okazję to możesz im też sprezentować niezapomniane przeżycia na koncercie!
koszulka metalowa metallica
Koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST METALLICA DEALERkoszulka rockowa ac dc
Koszulka krótki rękaw NUCLEAR BLAST AC/DC ROCK OR BUSTpixelpixel