Kontakt
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Synowie Anarchii – jak stworzyć stylówę serialowych motocyklistów z Kalifornii?

2021-05-26

„Sons of Anarchy” to jeden z najlepszych serialów, jakie stworzono w historii telewizji. Wie to każdy szanujący się biker. Na przestrzeni lat 2008-2014 wszyscy fani dwóch kółek z wypiekami na twarzy oczekiwali kolejnych odcinków. Każdy chciał być też jak serialowy Jax, Bobby albo Chibs. I chociaż trasa przez route 66 jest pewnie tylko marzeniem dla większości posiadaczy ociekających chromem maszyn, to nigdy nie zaszkodzi skompletować odpowiednią, bikerową stylówę.

Na słońce i dla fame’u

Już zakładając okulary The Original KD’s poczujesz się jak gość. Chłopaki z SAMCRO jeździli w nich przez siedem sezonów, testując różne warianty i opcje kolorystyczne. U nas też znajdziesz odjechane modele, takie jak X-KD'S Polarized Yellow z żółtymi szkłami, X-KD'S Orange z pomarańczowymi szkłami, a także X-KD'S Matte Black/Polarized Grey Lens, czyli czarne klasyki.
W nich poczujesz się jak Jax Teller, który stoi przed wyzwaniem stworzenia nowego gangu. I nawet jeżeli w skład Twojej ekipy wchodzi tylko Twój kumpel Stefan i szwagier Tomek, a jedyną decyzją jaką podejmujesz jest to czy jecie obiad w domu czy na mieście, to mimo wszystko chwila chwały z okularami The Original KD’s jest tego warta.

OKULARY MOTOCYKLOWE X-KD'S ORANGE

OKULARY MOTOCYKLOWE X-KD'S POLARIZED YELLOW   OKULARY MOTOCYKLOWE X-KD'S MATTE BLACK/POLARIZED GREY LENS

Dla fajnych lasek i dla szacunku kumpli

Odjechane oksy to jednak nie wszystko do stworzenia idealnej, bikerowej sylówy jak z „Sons of Anarchy”. Przyda się też coś do narzucenia na klatę. Nic nie zrobi większego wrażenia niż kamizelka SOA REAPER SKULLS z licencjonowaną grafiką „Sons of Anarchy”. Stos czaszek z dużym symbolem anarchii idealnie oddadzą mroczność Twojej duszy. I nawet jeżeli po wielu godzinach palenia gumy i gadania o tym, czy lepiej kupić Bandziora czy Harego, lubisz posiedzieć na swoim balkonie w różowych kąpielówkach i z drinkiem z palemką, szacunek na bikerowej dzielni i tak gwarantowany.

KAMIZELKA SONS OF ANARCHY SOA REAPER SKULLS

Na lato i do kompletu

A jeżeli wolisz nieco lżejsze wdzianko to wybierz nasz t-shirt JAX SKULL. Z wizerunkiem serialowego Jaxa z pewnością będziesz wzbudzać respekt. Niech wiedzą kto tu rządzi. Dobrą robotę zrobi też koszulka REDWOOD ORIGINAL. Z logo znanego klubu z Redwood wszyscy będą wiedzieć, że już obczaiłeś wszystkie sezony „Sons of Anarchy” na Netflixie i że jesteś swój człowiek. Do dopełnienia stylówy wybierz też buty i spodnie motocyklowe wprost ze stajni metalRoute.pl.

KOSZULKA KRÓTKI RĘKAW SONS OF ANARCHY JAX SKULL   KOSZULKA KRÓTKI RĘKAW SONS OF ANARCHY REDWOOD ORIGINAL

pixelpixel